مدل جعبه و کارتن


انواع مدل جعبه و کارتن

هر کسب و کاری که محصولات تولید می کند اهمیت انواع مدل جعبه و کارتن بسته بندی با کیفیت را می داند. این که آیا محصولات خود را در یک مکان خرده فروشی توزیع می کنید یا آنها را مستقیماً برای مشتری ارسال می کنید – جعبه ای که انتخاب می کنید حتی بیشتر از آنچه تصور می کنید اهمیت دارد. بسته بندی اولین نگاهی از برند شما است که مصرف کننده یا خرده فروش دریافت می کند. این می تواند بین یک تجربه فراموش نشدنی مشتری و وفاداری طولانی مدت به برند تفاوت ایجاد کند.

کارتن یک نوع بسته بندی منحصر به فرد است که انواع  مدل جعبه و کارتن متفاوت دارد و  وظیفه نگهداری، حمل و نقل و شناسایی، نگهداری محصول یا محصولات را در بسته بندی بهینه در نقطه تولید و مصرف با کاهش هزینه های توزیع بر عهده می گیرد. تمام محصولاتی که جامد، دانه‌ای، مایع، نرم، سخت، شکننده یا بادوام هستند به‌طور ایمن با مدل جعبه و کارتن خاص خود بسته‌بندی می‌شوند. مدل جعبه و کارتن تمام بسته ها مطابق با ویژگی های محصول طراحی شده و به طور ویژه با در نظر گرفتن نیازهای پر کردن، چیدمان، پالت، انبارداری و سازگاری حمل و نقل تولید می شوند. 

 

مزایای استفاده از کارتن                                                                      

مدل جعبه و کارتن
جعبه کیبوردی لمینتی
  • حداکثر حفاظت در برابر ضربه
  • بادوام و قابل استفاده مجدد.
  • کاربرد چند منظوره در صنایع مختلف
  • مواد سبک. مقرون به صرفه.
  • مناسب برای بسته بندی صادراتی

کاربرد جعبه و کارتن در صنایع

استفاده از انواع مدل جعبه و کارتن برای محافظت در برابر حمل و نقل، انبارداری، شکستگی و آسیب در صنایعی مانند مواد غذایی، برق، مبلمان، خودرو، پلاستیک، شیمیایی، داروسازی، لوازم خانگی، حمل و نقل، نساجی، چاپ استفاده می شود.

 

جهت استعلام قیمت کارتن و جعبه کد مدل مورد نظر را اعلام بفرمایید

 

4.6/5 - (17 امتیاز)
78 / 100